Pokoje

Do dyspozycji gości oddajemy 11 przestronnych, komfortowych pokoi łączących w sobie nowoczesność  i elegancję.

Codzienne doświadczenie podejmowania i witania Gości Hotelowych pozwoliło nam wypracować indywidualny styl wraz z wszystkimi unikalnymi szczegółami, dzięki czemu na każdym etapie pobytu oferujemy gościnność i najwyższe standardy.

Do dyspozycji Gości Hotelowych oddajemy 11 przestronnych pokoi, wyróżniających się nowoczesnością i elegancją. Każdy z pokoi wyposażony jest w łóżko do spania o powierzchni materaca 90x200cm. Pozwoli to na wygodny wypoczynek oraz spokojny sen. Dodatkowo pokoje wyposażone są w łazienki, w których znajduje się duża kabina prysznicowa z funkcją hydromasażu.

Elegancja, wygodna i szyk – każdy z pokoi zaprojektowany został tak, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości. To połączenie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych z najwyższą wygodą. Klasę hotelu uwidocznia także wyjątkowa dbałość o wszystkie szczegóły znajdujące się w każdym z pokoi, przystosowanych na przyjęcie Gości Hotelowych.

Wszystkie pokoje posiadają wysoki poziom komfortu, czyniąc wypoczynek oraz pracę w Hotel-s Kelman niezapomnianym i wyjątkowym. 

Jeśli chcesz zobaczyć jakie pokoje oferuje Hotel-s Kelman - przejdź do galerii zdjęć.