Śniadania dla gości

Śniadanie w naszym hotelu to cenny atut pozwalający gościom na szybszy wybór naszego obiektu. Zdajemy sobie sprawę, że śniadanie to najważniejszy posiłek w hotelu, a uśmiech stanowi nieodłączną część uniformu pracownika. Hotel każdego dnia serwuje śniadanie w postaci „bufetu szwedzkiego”, gdzie każdy gość hotelowy znajdzie danie dopasowane do swoich gustów oraz celu i charakteru pobytu. Cena posiłku w szwedzkim bufecie jest niezwykle korzystna, posiłki są smaczne i podane w ciekawej, acz prostej formie.

Godzinę serwowania śniadania dopasowaliśmy do charakteru hotelu, a także jego lokalizacji. Śniadania podawane są w dni powszednie w godzinach 7:00-9:30, w niedzielę i święta: od 08:00-10:00.

Gastronomia hotelowa dostępna w naszym obiekcie zaspokaja potrzebę wyżywienia osób, które zostały zakwaterowane w pokojach hotelowych. Dodatkowo oferujemy także catering (czyli realizację zleceń w zakresie przygotowywania uroczystych dań).

Śniadania dla gości serwowane w naszym hotelu to ważny punkt całej oferty hotel-s Kelman. Każdego dnia wykazujemy pełną dbałość o jakość usług kulinarnych. Nieustannie weryfikujemy opinię klientów hotelowych, dbamy o jadłospis, a także o jego jakość i profesjonalna obsługę. Dodatkowym atutem jest przestronna i czysta sala gwarantująca niespotykany klimat, który sprzyja spożywaniu posiłków. Prawdziwa esencja dobrego posiłku leży przede wszystkim w umiejętnościach kucharzy, dlatego każdego dnia wyznaczamy wysokie standardy. Zapraszamy!