Spotkania biznesowe

W hotel-s Kelman znajdziesz wszystko, co jest potrzebne w trakcie wyjazdu służbowego. Na początek dnia zjesz smakowite śniadanie i napijesz się aromatycznej kawy, czy pysznej herbaty. W całym hotelu jest darmowy dostęp do WiFi, a w naszym miejscu spotkań biznesowych skupisz się na pracy.

Nowoczesne wnętrze spotkań biznesowych jest idealną propozycją podczas spotkania w gronie współpracowników, a dyskretna lokalizacja da poczucie komfortu i umożliwi pracę w skupieniu. To miejsce specjalnie przygotowane dla Gości biznesowych.

Podczas spotkań biznesowych istotną rolę odgrywa neutralny grunt. Takim miejscem jest to, przygotowane przez nas, ponieważ znamy ważność tego typu spotkań i rolę, jaką często odgrywają podczas kontaktów biznesowych. To miejsce zapewnia dyskrecje, ponieważ jest wydzielone ze wspólnej przestrzeni. Wszystkie te cechy powodują, że zostało bardzo dobrze przystosowane do tego typu działań. Dzięki temu można korzystać z wyjątkowej scenerii, która sprzyja wszelkiego typu rozmowom, czy negocjacjom biznesowym.

Wszyscy nasi goście biznesowi mogą liczyć na kompleksową obsługę najwyższej jakości. Obsługa hotel-s Kelman dołoży wszelkich starań, aby wszystko zostało właściwie przygotowane, a pobyt naszych gości był udany i niezapomniany.