Zarezerwuj pokój

DSC05275-HDR

Hotel-s Kelman

Pokoje

Codzienne doświadczenie podejmowania i witania Gości Hotelowych pozwoliło nam wypracować indywidualny styl wraz ze wszystkimi  szczegółami, dzięki czemu na każdym etapie pobytu oferujemy rodzinną i naturalną gościnność.

Hotel-s Kelman posiada w swojej ofercie miejsca noclegowe, zlokalizowane w 27 pokojach jedno-, dwu- trzy-, cztero- oraz sześcioosobowych. Większe pokoje to idealne rozwiązanie dla grup zarówno z Polski, jak również z innych krajów, a także grup zawodowych, którzy chcą odpoczywać w zacisznych  warunkach.

Większy pokój to również świetny wybór dla Gości podróżujących z dziećmi.

Dzieci do 2 roku życia nocują u nas bez dodatkowych opłat. Istnieje także możliwość dodania łóżeczka dla najmłodszych Gości.

Z kolei kameralne pokoje jednoosobowe polecamy Klientom Biznesowym, szukającym miejsca, gdzie można pracować i jednocześnie wypoczywać.

Wszystkie pokoje urządzone zostały w elegancki sposób, sprzyjający wypoczynkowi. Pokoje w standardowym wyposażeniu posiadają wygodne łóżka kontynentalne, telewizory oraz bezpłatny nielimitowany dostęp do sieci Wi-Fi. Wszystkie pokoje posiadają prywatne łazienki.

Na czas pracy warto skorzystać z dostępnych w pokojach stolików z oświetleniem, lub ogólnodostępnego kącika komuterowego z bezpłatnym dostepem do internetu. Zaś na wygodny relaks pozwala lobby hotelowe.

DSC04996-HDR
DSC05177-HDR

Na terenie hotelu znajdą Państwo duży, ogrodzony I dozorowany parking, dla smaochodów osbowych, ciężarowych busów czy autokarów oraz motocykli. Cyklistom oferujemy rowerownie.

Ponadto do dyspozycji Gości oddajemy wspólny aneks kuchenny, wyposażony w kuchenkę mikrofalową, chłodziarkę i czajnik, oraz komfortową salę, w której można spożyć przygotowane przez siebie posiłki.